İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

İade politikamızın süresi 30 gündür, iadeleriniz kabul edilirse 30 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

İade edeceğiniz ürün aldığınız koşullarla aynı durumda olmalı giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında olması gerekir. Ayrıca ürün faturasının da iade sürecinde ürünle birlikte geri gönderilmelidir. İade sürecinde hasarlı veya yanlış gönderiler haricindeki kargo ücreti alıcıya aittir.

İade sürecini başlatmak için info@fifendi.com ile iletişime geçiniz. Eğer iadeniz kabul edilirse size bir iade gönderi etiketi ile paketinizi nereye ve nasıl göndereceğiniz ile ilgili talimatları ileteceğiz. İade talebi başlatılmadan gönderilen iadelere kabul edilmeyecektir.

Ayrıca iade ile ilgili sorularınızı info@fifendi.com iletebilirsiniz.

HASARLI VEYA YANLIŞ GÖNDERİLEN ÜRÜNLER

Ürünlerinizi aldıktan sonra inceleyiniz. Hasarlı, kusurlu veya yanlış ürün aldıysanız derhal bizimle iletişime geçiniz .İletişime geçmeniz durumunda sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.

İSTİSNALAR VE İADE EDİLEMEYEN ÜRÜNLER

Bozulabilir mallar (Yiyecek, içecek, çiçek ve bitkiler vb.) özel ürünler (Özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler vb.) ve kişisel bakım ürünleri (Güzellik ürünler vb.) gibi belirli türdeki ürünler iade edilemez. Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazlar için iade kabul edilemez. Ürünleriniz ile ilgili sorunlarınız veya endişeleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hediye kartlarının iadeleri kabul edilmemektedir.

DEĞİŞİM

İstediğinizi aldığınızdan emin olmanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmek ve iade kabul edildiğinde, yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapmaktır.

Değiştireceğinizi ürünü almadan önce iade etmeden önce ürününüzü iade ettiğinizden emin olunuz. İade işlemi kabul edildikten sonra yeni ürün siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

GERİ ÖDEME

İade talebiniz incelendikten sonra geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığı ile ilgili bilgilendirme gerçekleştirilecek. Ödeme talebiniz onaylanırsa ödemenizi otomatik olarak alabilirsiniz. Geri ödeme işleminin bankanıza veya kredi kartınıza geç yansıtılabileceğini unutmayınız.